Ağrı için Biorezonans Terapileri

İnsan oluşumuzun bir parçasıdır ağrı. Hayatta kalma mekanizmalarımızdandır. Potansiyel tehlikelerden uzak durmamızı sağlayan, reflekslerimizi anlık harekete geçiren bu sistem bir yandan da kronikleşerek insanın başına bela olur sonrasında.

Akut ağrılarda, özellikle o bölgede hala sorun var anlamındadır. Yeni bir travma sonrasında başlamıştır. Doku incinmiştir, dokuların (eklem, bağ, fasya) anatomik yapısı bozulmuştur. Ve vücut iyileşebilmek için bu ağrı duygusunu da kullanmaya devam eder.

Biorezonans terapilerinde vücudun frekansının ölçülebilmesi temeldir ve ölçülen bu frekans içinde doğduğumuz andan itibaren eklenen içsel ve dışsal pek çok faktör mevcuttur; yediğimiz tüm yiyecekler (hassas olduğumuz, bağırsaklarımızı bozanlar dahil), geçirdiğimiz tüm hastalıklar, eklemlerimize omurgamıza yüklenmeler sonucu gelişen tüm anatomik değişiklikler, ağzımızın içindeki amalgam dolgular, etrafımızdaki manyetik alanlar ve bizi strese sokan durumlar veya insanlar ve pek çok şey daha. İşte Biorezonans bu total ölçülen frekans içinde istemediğimiz, bizi hasta eden frekansları temizleyerek ya da silerek yeniden sağlığımızı kazanmamızı sağlar.

Akut durumlarda yeni oluşmuş doku hasarını toparlamak kolay bir durumdur. Kronik ağrıda ise olay kronik bir hastalıktır artık, denilebilir ki bozulmuş bir omur eklemi nasıl toparlanır? Kronik durumlarda hücreler arası iletişim bozulmuştur ve hücrenin kendini ve etrafını iyileştirme mekanizmalarını da bozar. Biorezonans bu bölgede elektron hareketlerini yeniden düzenleyerek hem vücudun o bölgeyi yeniden onarma mekanizmalarını aktifler hem de hasarın daha fazla ilerlemesini engeller. Bu aslında çok önemli bir tedavi şeklidir bu yüzden de biorezonans geleceğin tıbbını oluşturmaktadır.

Bozuk yapılı alandan alınan frekanslar normalden farklıdır, bu frekansların Biorezonans cihazı ile inverte edilerek (ters çevirilerek) temizlenmesi ile ağrı ortadan kalkar. Aslında kişinin kendi frekansları ters çevrilerek kişiye verilmiştir. Yani aslında yine kendi kendimizi iyileştiriyoruz demektir bu. Hiç bir ek madde kullanmadan.
Travmaya bağlı ağrılarda biorezonans etkisi çarpıcıdır.

Yerleşik bel, boyun fıtığı veya kireçlenmelerde ani hareketlerle oluşan akut ağrılar da bu gruba dahildir.
Kronik ağrılar, özellikle romatizmal eklem ağrıları da bu tedavinin çok yüz güldürdüğü ağrılardır. Bu tip ağrılar kronik hastalık grubundadır ve vücudun tümünü değerlendirmek gereklidir. Tüm vücut detoksifikasyonu, Lenf ve Karaciğer uyarılarak toksinlerin atılması , romatizmal eklemlerde belirgin rahatlama sağladığı gibi, bu hastalıklarda sık görülen enerji düşüklüğü yorgunluk gibi semptomlara da iyi gelmektedir.

Bir diğer kronik ağrı durumu olan fibromiyaljide de hem detoksifikasyon hem de ruhsal dengeleme protokolleri kişide uzun süreli belirgin rahatlama sağlar. Kişilerin daha kolay aerobik egzersizler yapmasını destekler.

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım