İştah Azaltmak için Biorezonans Terapileri

Rezonans terapileri kilo verme amaçlı olarak kullanıldığında iki farklı etki yaratır. Birincisi kişinin iştah üzerindeki etkisidir. Bu terapiler hamur işleri, tatlılar, çikolata ya da kişinin çok düşkün olduğu diğer gıdalar üzerinden kullanıldığında iştahın kesildiği, duygu durumun dengelendiği ve kişinin diyete uyumunu kolaylaştığı görülür.

 

Sık kullanılan problemli gıdalar üzeriden Quitt yardımı ile yapılan frekans temizliği ile kilo verme yanında bünye üzerinde birçok farklı iyileştirici etki beklenmelidir. Rezonans Terapileri tam olarak detoks temelli terapilerdir ve vücutta oluşan “temizlenme” etkisini birçok seviyede gösterir.
Kişinin duygu durumunun rahatlaması, uykuların düzelme eğilimine girmesi, alerjik eğilimin azalması, enerjinin artması gibi vücutta bir dengelenme oluştuğunu düşündüren birçok farklı etki olasıdır.

Rezonans Terapileri’nin en çok bilinen etkisi iştahın kapanmasıdır. Asıl etkisi ise metabolizmanın dengelenmesi ve kilo vermeyi engelleyen ruhsal/fiziksel problemlerin ortadan kaldırılmasıdır.

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım