Ebru Biçici NLP Eğitimi

NLP Eğitimleri Hakkında

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir,

Sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır, (Yunus Emre)

İnsanın kendini bilmesi, en sevdiği yemeği ya da müzik türünü bilmesinden çok daha önemli ve derin bir konudur. Neden o yemeği ya da müziği sevdiğiniz sorusunun cevabı ise size kendinizi bilme yolunda ilk adımları attırır. Neden bazı insanlar sizi rahatsız ederken bazılarına kanınız kaynar? Bazı durumlar sizi tedirgin ederken, bazı mekanlar size huzur verir? Kimi insan duygularını rahatça ifade ederken sizi tutan nedir? En sevdiğiniz rengi mavi yapan nedir? Ya başarıdan kaçmanıza neden olan şey?

Bizi biz yapan, sevdiğimiz ya da kurtulmak istediğimiz şeylerin nasıl oluştuğu bilim adamlarınca çoktan keşfedilmiş durumda. Bilinçaltımızın çalışma mantığı ise sandığımızdan çok daha basit.

Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz NLP Uygulayıcı Eğitimleri ile kendi beyninizi nasıl doğru ve verimli kullanabilirsiniz, hedeflerinize ulaşmaktan sizi alıkoyan şeylerden nasıl kurtulabilirsiniz, öğrenmeniz mümkün. Bu sadece kendinizle ilgili pek çok şeyi keşfetmenizi değil tüm insanlarla ilgili yeni bir sayfa açmanızı da sağlayacak. Eşinizle, çocuğunuzla, anne – babanızla, patronunuzla ve herkesle olan iletişiminizde tıkandığınız noktaları görerek çözmenizi de sağlayacak.

Öğreneceğiniz uygulamalar ile  beyninizdeki dosyaları elden geçirip, virüsleri temizleme fırsatı bulacaksınız.

Sadece kendini, neyi neden yaptığını bilen biri değil herkesin neyi neden yaptığını bilen biri haline geleceksiniz. Bu da size ilişkilerinizi doğru yönetme şansı verecek.

En önemlisi kendini bilen biri olarak, yaşamı daha iyi değerlendirip daha doğru ve anlamlı bir şekilde yorumlayabilir hale geleceksiniz.

Eğitim Tarihi:

  1. Modül    8-9 Şubat 2020
  2. Modül    15-16 Şubat 2020

Eğitimi tamamlayan katılımcılara NLP Uygulayıcısı (NLP Practitioner) Sertifikası verilecektir.

Eğitim Yeri: Derin Akademi – Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Cad. No: 18 Güleç Apartmanı Daire:5 PK:34145 BAKIRKÖY / İSTANBUL  (Bakırköy – Taksim dolmuş durağı karşısı)

WhatsApp: +90 539 585 61 16          +90 552 470 58 98

Daha detaylı bilgi için bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz size telefon ile de geri dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

Scroll to top