Sigara Bırakmada Biorezonans Nasıl İşler?

Rezonans iki farklı frekansın birbiri ile uyumlu olması demektir. Aynı ortamda bulunan iki cam kadehin birindeki titreşimin diğerinde de oluşturulabilmesi en güzel örnektir; iki bardak birbiriyle rezone olmuştur.

Peki biz rezonans terapileri derken neyi kastediyoruz, ya da Biorezonansdaki , Bio eki neden ekleniyor? Rezonans terapilerinde amaç, vücuda dışarıdan verilen enerjetik sinyallerle ‘Vücudun/Ruhun etkileşime sokulması ve canlının (bio) enerjetik doğasında değişiklik yaratılmasıdır. Yani  kişinin frekansına uyumlanarak burda birtakım reaksiyonlar oluşturabilen frekanslara biolojik frekanslar diyoruz.

Nasıl yapıyoruz:

  1. Alerjen/toksik ya da bağımlılık yapan maddelerden alınan enerjetik bilgi ( maddelerin frekansı) ters çevrilerek,  belirli güç ve frekans aralığında vücuda / enerji alanına verilerek (SİGARA, ALKOL, GIDALAR GİBİ).
  2. Vücut atıklarından alınan enerjetik bilgi (idrar, gaita, sümük, yara sıvısı, deri döküntüleri vb) ters çevrilerek belirli güç ve frekans aralığında vücuda / enerji alanına verilerek.
  3. Homeopatik ilaçlardan (İlaçlar, Bach çiçekleri vb) alınan enerjetik bilgi ters çevrilmeden ( amplifiye: yükseltilerek) belirli güç ve frekans aralığında vücuda / enerji alanına verilerek kullanılır.

Bizim merkezimizde kullandığımız rezonans teknolojisinde (QUİTT) cihaz kendisi frekans üretmez, daha çok cihazın giriş elektrodu ( alın ve bölgesel elektrot) ve giriş peteğinden cihaza tanıtılan frekanslar modifiye (yeniden düzenlenerek) edilerek tedavi planlanır. Yani kişiye özel bir terapi  durumu söz konusu olur.

Hücreler arasındaki ve vücudun bütünü içindeki iletişimi bozan yabancı frekansların ortadan kaldırılması vücut üzerindeki stresi ortadan kaldırır ve sistemin düzgün biçimde işleyebilmesini sağlar. 

Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ortadan kaldırılması ile geriye döndürülebilir. Biyofrekans önce vücut üzerinde nasıl bir baskı olduğunun araştırmasini yapar.

Bu baskı ağır metaller, alerjiler, zehirli maddeler, enfeksiyonlar, az bilinen parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanılan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide yarattığı etkiler olabilir.

Biofrekans tüm bu zarar vermesi muhtemel faktörleri test edebilir. Bünye üzerinde saptanan baskılayıcı zarar verici maddenin faktörün frekansı ortadan kaldırılır.

Vücudun  içindeki enerji akış yolları temizlenir. Sistemin düzgün işlemesi sağlanır. Bu sayede yeni oluşmakta olan hastalık ortadan kaldırılır ya da başka bir şekilde üstesinden gelinemeyen hastalıkların kendiliğinden ortadan kalktığı görülür.

Sigara bırakma uygulamasında kişinin kullanmayı tercih ettiği sigara örneği cihaza konulur ve kişiye burdan alınan bilgiler doğrultusunda silme yapılır. vücut atığı örneği olarak tükürük gerekli durumlarda eklenebilir. işlem sırasında cihaz üzerinden sinyaller alan bir parça üzerinden bir sprey hazırlanır. yapılan işlem sprey sıvısına düşük dozlarda aktarılmış olur. bu spreyi rutin kullandırabiliriz, ya da kişi sigara içmek istediğinde kullanır. aslında çok düşük dozlarda nikotin içeren bu sıvı bir nevi aşılama yapmakta, vücudun nikotine karşı duyarlılığını azaltır.

Kişinin kaç yıldır kullandığı, kaç paket kullandığı, stres düzeyi seans sayısını belirler.%93 oranında tek seans yeterli olmakla birlikte, kişinin ihtiyacı durumunda paket program dahilinde destek seansı (zorlanma veya ruhsal destek, Bach çiçek terapileri) yapılır.

Kişinin sigara içme isteğinin baskılanması yanında bu bir detoks programıdır. Vücutta mevcutta bulunan nikotin de yerinden sökülmüş olup (reseptörlerden), vücuttan atılımının sağlanması gerekir. Burda çok önemli durum, bol su içilmesi ve terleme yoluyla atılımın sağlanmasıdır. Bol su, kişinin normalde içtiğinden 1-1.5 litre fazla su içmesidir. Terleme için tempolu yürüyüş ve bol sıcak buharlı banyo, sauna gibi uygulamalar uygun olur.

Uygulama yapıldıktan sonra, kişiyle temasta kalınılır özellikle 2 günden sonra sürekli haberleşilir. İlk 24 saat tekrar içme veya sigara dumanına maruz kalmamak sonrası için büyük oranda başarı sağlar.

Scroll to top